Počet položek: 0 0,00 Kč

Fotopast Bunaty Full HD GSM 4G

kliknutím zvětšíte
Fotopast Bunaty Full HD GSM
ks
Kód:14.617.01
Výrobce:Bunaty
Cena s DPH : 7 990,00 Kč
Cena bez DPH : 6 603,31 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:do 14 dnů
Fotopast Bunaty Full HD GSM

Fotopast Bunaty Full HD GSM  pro mobilní síť 4G

Spolehlivé odesílání fotografií  – 4G modem s SMS ovládánímBUNATY full hd 4G GSM odešle fotografii na Váš mobilní telefon nebo email extrémně rychle v sítě 4G do 30 vteřin . Fotopast lze ovládat na dálku pomocí SMS příkazů. Můžete jí vypnout , zapnout a nebo si vyžádat fotografii. Fotopast BUNATY full hd 4G GSM disponuje velkou kvalitní antena s polohovacím kloubem pro dokonalý příjem GSM signálu. Tam kde ostatní fotopasti již signál ztrácejí fotopast BUNATY pracuje!
 

  • TIP : pokud chcete aktivovat ve fotopasti funkci SMS dálkové ovládání, doporučujeme zakoupit externí baterii a nebo ideálně fotopast připojit pomocí adapteru na 220V. Pokud má fotopast funkci SMS ovládání aktivovanou , výrazně stoupe spotřeba energie, fotopast musí být stále připojena v GSM síti a čekat na příchozí SMS příkaz. V běžném provozu , při vypnuté funkci SMS ovládání je fotopast v "uspalém" režimu , kdy je aktivní pouze pohybové čidlo, v okamžiku kdy fotopast zaznamená pohyb - aktivuje se , přpojí se do GSM sítě odešle fotografii a následně se opět zcela "uspí"

     

Nízké provozní nákladyFotopast BUNAYT full hd 4G GSM odesílá fotografie prostřednictvím datové SIM karty , která je vložená ve fotopasti. Ke každé fotopasti s GSM obdržíte dobíjecí SIM kartu zcela zdarma! Nevážete se žádnou smlouvou a pouze SIM kartu dobíjíte podle potřeby! Pokud fotopast nepoužíváte nic neplatíte, žádný paušál atd, kredit ze SIM karty se odečítá pouze za odeslané fotografie! Celkové náklady na odesílání prakticky neomezeného množství fotografií nepřekročí částku. 100 ,- Kč měsíčně! Do fotopasti můžete samozřejmě vložit jakoukoli SIM kartu od jakéhokoli operátora na které fungují data!
 

BUNATY je česká značka ! Pro BUNATY je spokojenost zákazníka na prvním místě! Pracovníci firmy jsou vždy připravení pomoci s nastavení a zprovozněním Vaší fotopasti. Už se Vám nestane , že koupíte fotopast , s kterou Vám nikdo nepomůže! Samozřejmostí je kvalitní servis v české republice! Fotopasti BUNATY jsou podle statistik nezávislého porovnávače cen HEUREKA dlouhodobě nejprodávanější značkou v ČR!


Laserové zameření Získejte fotopast u které se nebude trápit se zaměřením snímané oblasti. Za snížených světelných podmínek aktivujete laserové ukazovátko a fotopast přesně a snadno zamíříte! Nemusíte nic odhadovat tak jakou jiných fotopastí!


Velký barevný displej pro dokonalé zaměření sledované oblasti !Získejte fotopast u které se nebude trápit se zaměřením a instalací ! Na displeji přesně vidíte co budete fotografovat ! Umístění displeje je na přední straně fotopasti – toto je velmi důležité – na displeji tak při instalaci přesně vidíte sledovanou plochu a fotopast přesně zacílíte, navíc si můžete fotografie prohlédnout přímo v terénu!


NA ZLODĚJE a na ZVĚŘ! technologie BUNATY BLACK IR!Nádherné denní snímky a úžasně prosvícené noční fotografie! Fotopast BUNATY využívá nejmodernější zcela neviditelné noční vidění BUNATY BLACK IR ! Ať jste myslivec a nebo milovník přírody můžete se spolehnout na to, že fotopast BUNATY bude fotit za naprosté tmy zcela neviditelně! Při přímém pohledu na fotopast z jakékoli vzdálenosti se na fotopasti nic nerozvítí a ani minimálně! Fotopast je předurčena k ochraně majetku !      
Jak fotopast funguje v praxi ? jednoduší to být nemůže !

  • Do fotopasti vložíte 8x klasické tužkové baterie a zasunete SD kartu o velikosti až 32GB a SIM kartu!
  • V menu nastavíte datum a čas dále zda má fotopast pořizovat fotografie a nebo VIDEO fotopast nastavíte pomocí počítače na odesílání fotografií  na Váš email!
  • Přepnete přepínač do polohy ON a je to! 
  • Ihned jak fotopast zanamená tepelný pohyb pořídí na pamě´tovou kartu záznam a okamžitě odešle fotografii na Váe email nebo mobilní telefon!
  • Fotografie a videa si můžete pohodlně prohlédnout také na barevném displeji


ukázka fotografií - fotopast BUNATY FULL HD 4G GSM 

Proč BUNATY a včem je lepší?
 

Skvělé maskování a zpracování !
Dokonalá izolace proti nepříznivým vlivům

Minimum lesklých ploch na přední straně fotopasti. Neviditelný přísvit opticky maskován do menších částí a tím snižuje možnost odlesku za denního světla.Fotopast BUNATY se jednoduše maskuje!


 

Velký LCD displej umístěn na přední části ! 

Fotopast umístíte na požadované místo a na displeji přesně vidíte co fotopast bude snímat!  Drtivá většina výrobců má u fotopastí displej umístěn na zadní částí fotopasti, proto pokud fotopast instalujete, musíte pouze odhadovat kam fotopast míří a co bude snímat.  

Integrované laserové ukazovátko, které Vám usnadní zaměření fotopasti na požadovaný cíl

Požaduje-li zákazník instalovat fotopast do vyšších míst,  bývá velmi obtížné zaměřit správně fotopast,ale u fotopasti BUNATY zapnete jednoduše laserové ukazovátko, máte tak fotopast zaměřenou během okamžiku a vše si ještě jednoduše ověříte na velkém displeji! Jen velmi obtížně budete na trhu hledat fotopast s laserovým ukazovátkem a předním displejem, který bude zobrazovat aktuálně snímanou plochu! 


 

Vypínání a zapínání je u fotopastí BUNATY snadné ! 

Všechny důležitá tlačítka jsou pohodlně přístupná z přední strany fotopasti. Nastavení je snadné. Drtivá většina fotopastí dostupných na trhu mají hlavní vypínač ze spodu fotopasti a mnohdy je velmi obtížné samotné vypnutí a zapnutí fotopasti. 


 

Uložení baterií v samostatném boxu
Výměna baterií je snadná, fotopast nemusíte demontovat, pouze odklopíte přední kryt, stisknete tlačítko a vysunete  zásobník  s bateriemi. Baterie vyměníte za nové a zásobník zpět zasunete, nemusíte fotopast sundávat například ze stromu!

Pokud dojde k vytečení baterií, dojde většinou u fotopastí jiných značek k nenávratnému  poničení fotopasti.Fotopasti BUNATY mají baterie oddělené v zásobníku tak, aby nedošlo k poškození fotopasti!

Zjištění stavu baterií u fotopasti BUNATY je narozdíl od jiných fotopastí snadné! Jednoduše odklopíte přední kryt a na velkém displeji vidíte stav baterií. U fotopastí jiných značek, které mají displej na zadní straně těla fotopasti musíte vždy fotopast demontovat pro zjištění stavu baterií !
 

Velká kvalitní antena s polohovacím kloubem !
Tam kde ostatní fotopasti již signál ztrácejí fotopast BUNATY pracuje! Navíc se anténa díky polohovacímu klubu dá zklopit a máte tak možnost lépe fotopast maskovat! 

Potřebujete poradit ? Fotopast Bunaty Full HD GSM 4G

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace