Počet položek: 0 0,00 Kč

CZ konfigurator

Zákaznický konfigurátor zbraní ČZ UB

 Chci si nakonfigurovat zbraň a vyzvednout v prodejně +K spol. Pardubice, jak na to ?

1. v CZ konfigurátor si nakonfigurujte Vaši vysněnou zbraň

2. konfiguraci uložte  kliknutím na ,  zadejte svoji e-mailovou adresu a odešlete, během několika minut Vám přijde e-mail s konfigurací vaší zbraně

3. došlý e-mail přepošlete na adresu kspol@seznam.cz s Vašimi identifikačními údaji, telefonním číslem a e-mailem

4. budeme Vás kontaktovat ohledně složení zálohy (minimálně 50% z ceny zbraně) a dalších detailů

5. po uhrazení zálohy zadáme zbraň do výroby

6. za cca 3-4 týdny na Vás bude čekat Vaše nová zbraň v prodejně +K spol. Pardubice nebo využijete náš rozvoz

 

 

 

CZ Konfigurátor je první online nástroj na světě, který vám dává možnost si plně přizpůsobit a objednat zbraň vašich snů z pohodlí vašeho telefonu nebo počítače. Podobně jako při objednávání nového automobilu vám CZ dává možnost upravit si zbraň přesně podle svých představ. Vybíráte si model, ráži, barvu, komponenty, ovládací prvky a příslušenství.

Jak volíte konkrétní barvy, komponenty, ovládací prvky a příslušenství, váš návrh se podle toho na obrazovce vizuálně mění v reálném čase. Zobrazuje se také průběžný součet nákladů, takže máte vždy přehled o ceně své zbraně v průběhu procesu konfigurace. Svůj návrh si můžete kdykoli uložit, vytisknout a sdílet svou vlastní nakonfigurovanou zbraň s rodinou a přáteli. Dokonce si můžete založit "dárkový účet" a vyzvat je, aby přispěli finanční částkou, a pomohli tak vaší vysněné zbrani CZ vdechnout život!

Uvedením CZ Konfigurátoru v polovině října 2019 se společnost CZ etablovala jako světový lídr, který dává svým zákazníkům do rukou nástroj pro designování zbraní na míru. A protože výsledná zbraň z konfigurátoru je oficiálním produktem CZ, je na nakonfigurovanou střelnou zbraň poskytována plná záruka, stejně jako na všechny komponenty a příslušenství.

Potřebujete poradit ? CZ konfigurator

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace